Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama, vücudun tüm bölgelerinde kalıcı yağlardan kurtulmak için cerrahi olmayan yeni teknoloji yöntemlerle uygulanan işlemdir. İşlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır.

İşlemlerde kullanacağımız tedavi protokolleri danışanlarımızın ihtiyaçlarına göre belirlenir. Radyo frekans ve vakum kombin teknolojisi, G5 ve Lenf Drenaj uygulamaları yağ parçalama işlemleri yapılarak özellikle karın ve bel bölgesinde çok başarılı sonuçlar elde edilir. Farklı kombinler oluşturularak bacaklar, popo, basen karın, bel, sırt, kollar ve gıdı bölgelerinde uygulamalar gerçekleştirilir. Kullandığımız tüm cihazlar Sağlık Bakanlığı kayıtlı ve onaylıdır.

Selülit Tedavisi

Selülit Tedavisi, deri altında düzensiz ve aşırı yağlanma ile oluşmuş olan portakal kabuğu görünümünü yok etmek için cihazlarımızın farklı başlıklarından faydalanarak kişiye özel protokollerle ( vakum + RF + Rotasyon) kombinasyonu ile yeni teknoloji yöntemlerin uygulandığı bir işlemdir. İşlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. G5 ve Lenf Drenaj uygulamalarından da faydalanarak en iyi sonuç elde edilir.

Popo Kaldırma

Popo kaldırma, kilo alıp vermeden deformasyona uğramış aynı zamanda kalıtsal özelliklerden kaynaklı düşüklüğü yok etmek için vakum + RF + Rotasyon kombinasyonu ile yeni teknoloji yöntemlerin uygulandığı bir işlemdir. İşlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. G5 ve Lenf Drenaj uygulamalarından da faydalanarak en iyi sonuç elde edilir.

Kas Yapımı / Yağ Yakımı

Kas Yapımı/ Yağ yakımı , bölgesel vücut kaslarını geliştirmeye ve çalıştırmaya yönelik uygulanan işlemdir. İşlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. 30 dakikada 1 haftalık spora eş değer kas yapımını manyetik titreşim teknolojisini kullanan cihazla vücut kaslarının gelişmesi ve çalışması sağlar. Uygulanan bölgede kas gelişimini desteklerken aynı zamanda yağ yakımı sağlar.

Tüm işlemlerimizden önce merkezimizde bulunan Hekimimiz gerekli ön değerlendirmeyi yaparak etkin sonuç alacağımız kombinasyonu belirler.

Adres

Fener Mah. Fener Cad. Fener İş Merkezi Sitesi.
B Blok No: 11 / A Lara - Antalya