Protez Tırnak

Protez tırnak, işlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Kişinin ihtiyacı ve tırnak yapısına bağlı olarak protez, jel ve akrilik tırnak olmak üzere farklı şekillerde tırnakları uzatmak için yapılan bir işlemdir. Protez tırnak işlemi tırnakları zayıf, tırnak yeme alışkanlığı bırakmak isteyen veya her zaman uzun bakımlı tırnak kullanmak isteyenlere uygulanmaktadır. Protez tırnak hem ellere hem de ayak tırnaklarına uygulanabilmektedir. İşlemin kalıcılığı 3-4 haftada bir bakım yapıldığı sürece 5 bakıma kadar kullanılabilir. İşlem tek seansta yapılmaktadır. İşlem süresi maksimum 1,5 saat sürmektedir.

Uyarı:
Protez Tırnak kullanıcılarının mutlaka asetonsuz oje çıkartıcısı kullanması gerekir. Deterjan bazlı, çıkarıcı losyon veya kimyasal içerikli madde temaslarında eldiven kullanılması tavsiye edilir.

Kalıcı Oje

Kalıcı oje, işlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Kalıcı oje, iste protez tırnak ister doğal tırnak üzerine uygulanabilen tırnağın yapısını darbelere karşı güçlendiren ve uzun süreli oje kullanımını sağlayan tırnak renklendirme işlemidir. Kalıcı oje hem ellere hem de ayak tırnaklarına uygulanabilmektedir. İşlemin kalıcılığı 2-3 hafta arasındadır. İşlem tek seansta yapılmaktadır. İşlem süresi maksimum 30 dakika sürmektedir.

Protez Tırnak / Kalıcı Oje
Çıkartma

Protez tırnak ve kalıcı oje çıkartma, işlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Protez tırnak ve kalıcı oje çıkartma işlemleri uzmanlarımız tarafından tırnaklarınıza zarar gelmeyecek şekilde özel solüsyonlar aracığıyla çıkartılabilmektedir.

Nail Art

Nail art , işlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Nail art uygulamaları ister doğal tırnaklarınız isterseniz protez tırnaklarınızın üzerine arzu ettiğiniz desen, süsleme ve tasarım modellerinin uygulanması işlemidir. İşlemin kalıcılığı 2-3 hafta arasındadır. İşlem tek seansta yapılmaktadır. İşlem süresi tek tırnak için maksimum 5 dakika sürmektedir.

Manikür – Islak / Kuru

Manikür Islak – Kuru, işlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Manikür ister ıslak ister kuru yöntemle olsun tırnak dibi etlerin temizlenmesi, tırnakların şekillendirilmesi ve bakımı uygulanan bir işlemdir. Uygulama kişiye özel tek kullanımlı malzemeler ile steril cihazlarla yapılmaktadır. İşlem tek seansta yapılmaktadır. İşlem süresi maksimum 30 dakika sürmektedir.

Pedikür – Islak / Kuru

Pedikür Islak – Kuru, işlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Pedikür ister ıslak ister kuru yöntemle olsun tırnak dibi etlerin temizlenmesi, tırnakların şekillendirilmesi ve bakımı uygulanan bir işlemdir. Uygulama kişiye özel tek kullanımlı malzemeler ile steril cihazlarla yapılmaktadır. İşlem tek seansta yapılmaktadır. İşlem süresi maksimum 35 dakika sürmektedir.

Adres

Fener Mah. Fener Cad. Fener İş Merkezi Sitesi.
B Blok No: 11 / A Lara - Antalya