Kaş Laminasyon

Kaş Laminasyonu, işlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Kaşların yukarıya doğru taranarak, yeni bir kaş formu ve hacim elde edilerek efective bir görünüm kazandıran uygulamadır. Kaşların doğal görünüm kazanmasıyla daha etkili bakışlar sağlara sahip olursunuz. Kaş Laminasyon, uygulamasında kaşa uygulanan vitaminler sayesinde, kaşlarınız güçlenir ve botos bakımı ile beslenerek gür kaşlara sahip olursunuz. İşlemin kalıcılığı kaş yapısına ve dış etkenlere bağlı olarak 2 – 2,5 ay arasındadır. İşlem tek seansta yapılmaktadır. İşlem süresi maksimum 40 dak. sürmektedir.

Uyarılar:
İşlemden hemen sonra denize veya havuza girmemek gerekir.

Kaş Vitamini

Kaş vitamini, işlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. dökülmüş, Küsmüş kaşlara bakım yapan, kaşların dipleri vitaminlerle beslenerek kaşları gürleştirmeyi sağlayan bir işlemdir. Uygulama yapılacak bölgeye lokal anestezik krem sürülür ve bu sayede herhangi bir acı hissedilmez. Her işlemde, kişiye özel, yeni ve steril iğne kullanılır. İşlem seansı kaşın durumuna ve ihtiyacına göre uzman tarafından değerlendirip belirlenir. İşlem süresi maksimum 20 dak. sürmektedir

Kaş Boyama

Kaş boyama, işlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Kaşlarında ki boşlukların doldurulması, dolgun ve gür görünmesinin yanı sıra farklı renk kullanımlarına ihtiyaç duyulan durumlarda uygulanan bir işlemdir. İşlemin kalıcılığı kaş yapısına ve dış etkenlere bağlı olarak 2 – 4 hafta arasındadır. İşlem tek seansta yapılmaktadır. İşlem süresi maksimum 20 dak. sürmektedir.

Kaş Şekillendirme

Kaş şekillendirme, işlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Uygulamada kişinin ihtiyacı ve kaş yapısına göre, yüzün altın oranı baz alınarak kaşların alınması işlemidir. İşlem tek seansta yapılmaktadır. Altın orana en uygun şekilde kaşlar alınarak en ideal ifade ve bakışlar sahip olabilirsiniz. İşlem süresi maksimum 15 dak. sürmektedir.

Adres

Fener Mah. Fener Cad. Fener İş Merkezi Sitesi.
B Blok No: 11 / A Lara - Antalya