Dudak Gençleştirme / Bakım

Dudak Gençleştirme / Bakımı , işlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Nemini kaybetmiş, çatlamış dudaklar için öncelikli dudak peelingi uygulayarak cilt ölü derilerden arındırılmakta ve sonrasında özel vitaminler uygulayarak dudakları canlanmasını sağlayan bir işlemdir. İşlem seansı dudakların durumuna ve ihtiyacına göre uzman tarafından değerlendirip belirlenir. İşlem süresi maksimum 20 dak. sürmektedir.

İğnesiz Dudak Dolgusu

İğnesiz Dudak Dolgusu, işlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Dudak cildinin gençleştirmeye ve büyütmeyi sağlayan bir işlemdir. İğne kullanmadan dolgu maddesinin cilde geçmesini sağlayan sistem ile işlem uygulanmaktadır. Anestezi gerektirmeden ağrısız, hızlı ve güvenli bir uygulamadır. İşlem tek seansta yapılmaktadır. . İşlemin kalıcılığı kişiden kişiye farklılık göstermekle beraber ortalama 6-8 ay arasındadır. İşlem süresi maksimum 20 dak. sürmektedir

İşlemden sonra 3 gün boyunca sıcak tüketmemeli ve bölge nemli tutulmalıdır. Hamilelere, şeker hastalarına, kanama ve pıhtılaşma bozukluğu olan hastalara işlem uygulanmaz..

Adres

Fener Mah. Fener Cad. Fener İş Merkezi Sitesi.
B Blok No: 11 / A Lara - Antalya