Klasik Cilt Bakımı

Klasik cilt bakımı temizleme, nemlendirme ve maske aşamalarından oluşan cildi iyileştirme yönelik bir bakım işlemidir. İşlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Cildin ölü hücrelerden temizlenmesi sonrası cilde zarar vermeden cilt tipine uygun peeling işlemi ile derinlemesine temizlik uygulanmaktadır. Cilt tipinize uygun nem maske sonrası uygulama tamamlanmaktadır. Profesyonel klasik cilt bakımı ile ciltte biriken yağ, sivilce, makyaj artıkları ve siyah leke gibi tüm faktörlerden arındırılarak cildinizin olduğundan daha parlak, pürüzsüz ve sağlıklı görünüme kavuşmanızı sağlanır.

Hollywood Bakımı/ Işıltısı

İşlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Hollywood bakımında cildinize öncelikli hydraprofacial işlemi ile derinlemesine temizlik yapılır. Cilt ölü derilerden arındırılır, gözenekler temizlenir, ardından ciltte sıkılaşma sağlanır ve en son özel Hollywood solüsyonları ve maskeleri ile ışıl ışıl parlayan pürüzsüz bir cilt görünümü sağlanır.

Baby Face

Baby face, cilt uygulaması ile pürüzsüz bebek gibi bir cilt görünümü elde etmeyi sağlayan işlemdir. İşlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Baby Face bakımında cildinize öncelikli hydraprofacial işlemi ile derinlemesine temizlik yapılır. Cilt ölü derilerden arındırılır, gözenekler temizlenir, ardından ciltte sıkılaşma sağlanır. Özel yüz cilt sıkılaştırma cihazları ile cilde uygulama yapılır ve en son özel serum ve maskeleri ile uygulama gerçekleşir.

Akne Tedavisi

Akne tedavileri için İşlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır. Cilt tipi ve akne seviyenizin değerlendirilmesi yapılır. Size özel olarak hazırlanan tedavi yöntemi ile karbon peeling uygulamaları kullanılarak özellikle yüzde ve beden üst kısmındaki sivilcelerinizden kurtulmanız sağlanır.

Anti Aging /
Cilt Gençleştirme

Cilt gençleştirme radyo frekans yöntemi, iğnesi mezoterapi, hydraprofacial ve karbon peeling yöntemleri ile cilt derisi sıkılaştırılması ve cildin ihtiyacına göre vitaminlerden oluşan bir cilt altı serumlarının uygulanarak cildin gençleştirmesi işlemidir. İşlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır.

Leke Temizleme /
Cilt Beyazlatma

Leke giderme / Cilt beyazlatma için karbon peeling yöntemi ile cildinize zarar vermeden ve cildinizi yormadan cilt pigmentasyonu dengelemesi işlemidir. Aynı zamanda Renk tonu eşitlemesi, cilt sıkılaşması ve gençleştirmesi kazandırılır. İşlem öncesi süreç ve uygulama ile ilgili tüm bilgiler uzmanlarımız tarafından anlatılır.

Adres

Fener Mah. Fener Cad. Fener İş Merkezi Sitesi.
B Blok No: 11 / A Lara - Antalya